Gece Evi Serisi FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Hoş geldin! Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Gece'nin tatlı sesine kulak ver...Gece Evi'nin olayları seni içine çekecek!!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mühürler [Written By Melsa]

+5
Selket.
stevie_rae
Mrs.Greene
midnight_sun
ßéLL~
9 posters
YazarMesaj
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

Mühürler [Written By Melsa] Empty
MesajKonu: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 12:42 pm

arkadşlar bu bnm uzun süredir devam ettiğim bi hikaye, başka sitelerde de var, sizlerle de paylaşmak istedim

Mühürler [Written By Melsa] 28873250

Üç gün oldu… Tam üç gün… Tam üç gündür sadece bu şarkıyı dinliyorum. Her dakika, her saniye, her an. Dinlemediğimde de hep beynimde çalıyor hiç durmadan…
İlgimi neden bu kadar çekiyor anlamıyorum, sonuçta şimdiye kadar binlerce şarkı dinledim, ses sanatçısı olmak istediğime göre binlerce daha dinlemem gerekecek… Bu yüzden sanırım… Ama ben bu hissi biliyorum… Bu tek bir şeye sadık kalma hissini… Başka bir şey düşünememeyi… Galiba… Yo hayır… Olamaz… Ama galiba… Hayatımın şarkısını buldum, hem de hayatımın kitabından tam üç gün sonra…

Hayatındaki tek heyecan okuluydu... Oysa şimdi, çok kısa bir sürede çok büyük bir gizi çözmek zorunda... İnsanüstü bağlılıkla bağlandığı, neredeyse mühürlendiği bu nesnelerin gizini ve bağını çözmek zorunda... Huzura kavuşmak ve yapmak istediklerini yapmak için... Hayatının hatası olmadan, hayatının mühürlerini çözmek zorunda...
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:41 pm

ilk yorum benden
konu çok gizemli ve çok güzel duruyor
üslubunda güzel
ama şimdilik fazla yorum yapamayacağım
ama eminim harika bir hikaye olacak
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:30 pm

bnce harika bir hikaye olucakk
http://geceevi.com
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:20 pm

saolun arkadşlar, işte ilk bölüm

1. Bölüm

Uyandım! Biri dürtmüş gibi. Ve kulaklarımda yine şarkının sözleri, hiç durmadan… Ama sanırım şarkıyı dinleyerek uyumuşum. Bacaklarım uyuşmuş ve çok ağrıyor, yatakta hiç bozulma yok galiba hiç dönmemişim. Ayağa kalktım. Ah, yürümek bir gecede ne kadar zorlaşmıştı böyle, üzerime çimento dökülmüş ve ben kuruduktan sonra kalkmaya çalışmışım gibi hissediyorum. Okula gitmesem… İmkânsız, 16 gün devamsızlığım var zaten! Şarkıyı durdurdum. Ama o devam ediyor, beynimde. Bu şarkıda bu kadar ilgimi çeken ne var acaba, diğerlerinin ilgisini çekmiş midir? Giyinirken bunları düşündüm ve aşağı indim servis gelmiş. İyi hiç değilse bugün beklemedim. Ama bindiğimde her şey farklı gibiydi. Sanki… Biri küçük ayrıntıları değiştirmiş gibi. Bir kere insanlar, hiç biri aynı değil kabul edilemez biçimde ürkütücü ve “kusurlu” görünüyorlar. Sonra sesleri… Kulağımı tırmalayan sabrımın sınırını zorlayan sesleri... Sessizlik!! Tek istediğim bu!! Ya da fairytale!! Sessizliği bulamayacağıma göre o zaman ikincisi. Zaten bir bağımlının önünde maddeler varsa maddeleri kaldırmak yerine daha kalitelilerini ister. Sesleri sınırımı zorluyorsa ben de bağımlılığımın sınırını zorlarım! Zor mu? Hayır değil.

“Years ago, when I was younger
I kind a liked, a girl I knew
She was mine and we were sweet hearts”

“Defne!! Defne”
En sevdiğim bölümde!! Ve bu sesle!! Kim buna teşebbüs edebilir. Hışımla yüzümü döndüm sert sayılabilecek bir sesle
“Ne var?
“Şey sadece iyi misin diye soracaktım”
“Tahmin ettiğinden iyiyim, şimdi beni rahat bırak”
“Şey, tamam”
Ne cüret!! Ne cüretle beni böylesine önemsiz bir şey için rahatsız etti, ne cüretle!! Gözlerim yaşardı, sinirden ağlamak üzereyim!! Beni bunun için mi böldü, bunun için mi? Aklını başına topla Defne!! Bu sen olamazsın sadece bir şarkı… Bunun için insanları kırmaya değmez… Değmez Defne sen iyi bir kızsın…Evet, gerçekten de değmez
Yoksa değer mi?
Ahh, Tanrım… Gerçekten de madde bağımlılarına döndüm. Kendine gel Defne!! Bu sen değilsin. Şimdi de şu beynimdeki sesler, evet ben kesinlikle deliriyorum. Şarkı devam ediyor…

“I'm in love with a fairytale
Even though it hurts
Cause I don't care if I lose my mind,”

Birden iliklerime kadar kitap okuma isteği duydum. Tek bir kitabı… Alacakaranlık, ya da yeniay, tutulma da olabilir veya şafak vakti. O seriden bir kitap hayatımın serisinden…
Sarsıldım!! Hayatımın kitabı ve sonra şarkısı… Hayatımın “bir şeyleri” hem de öyle bir şeyleri ki… Kurt adam mührü gibi uzak kalamadığım bir şeyleri… Kurt adam mı? Düşünmeyecektim!! Hayatımdaki olayları bir peri masalına bağdaştırmayı kesecektim hani!!

Peri masalı…
Beynimde çınladı ve beynim bir program gibi çeviri yaptı

Fairytale…
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:26 pm

arkadaşlar bu da yazar melsa ile yapılan bi röportaj Razz

Merhaba Melsa, nasılsın?
--Gayet iyiyim, teşekkür ederim siz?

Sağ ol Melsa ben de iyiyim. İstersen sorularımıza başlayalım
--Tabi

Melsa önce bize Defne'yi anlatır mısın?
--Defne farklı bir kız, çok farklı... Takıntıları olan bir kız

Ne gibi?
--Örneğin hikayenin temelini oluşturan mühürler, sonra 13 takıntısı

13 takıntısı da ne?
--Defne 13 yaşında ve 13 onun uğurlu sayısı, 13 yaşı bittiğinde uğurunun da biteceğine inanıyor ve 13ü bitmeden hayatı bitsin istiyor

Aman Tanrım!! Bu delilik
--Ben de Defne'nin normal olduğunu iddia etmiyorum zaten. Defne'nin prensibleri var. örneğin hayatının Edward'ını bulmadan ölmek istemiyor. Twilight'ı okuduğu zaman Edward'a en az Bella kadar aşık oldu. Ama bir vampiri sevmek onu korkuttuğu için hayalinde bir insan Edward yarattı. Ve onu bulmadan da ölmek istemiyor. Bahsedilen çok kısa süre de bu. Doğum günü 1,5 ay var.

Yani hikaye 13 yaşındaki bir kızın ölüme yaklaşmasını mı anlatıyor?
--Öyle de denebilir...

Bu hikaye ne kadar gerçek? Yani birtakım fantastik yaratıklar da katılacak mı?
--Bu hikaye Twilight'ın olduğu kadar gerçek...
Yani kurt adamlar ve vampirler...
--Hayır daha farklı. Bu hikaye bilinci anlatıyor, insan bilincini

Galiba anlıyorum. Soruları cevaplandırdığın için teşekkür ederiz Melsa
--Ben teşekkür ederim, iyi günler

En son ßéLL~ tarafından Salı Eyl. 15, 2009 1:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stevie_rae
VAMPİR
VAMPİR
stevie_rae

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:13 pm

çok güzel olmuş tebrikkler =) devamını kesinlikle getirmelisin
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:52 pm

stevie_rae demiş ki:
çok güzel olmuş tebrikkler =) devamını kesinlikle getirmelisin
teşekkürler Razz 2. bölümü en kısa zamanda yollayacğm
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:38 am

çok güzel ve etkileyici bir hikaye olacağını biliyordum
bu güzel konu anlatış biçiminle birleşince harika oluyor
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 9:48 am

midnight_sun demiş ki:
çok güzel ve etkileyici bir hikaye olacağını biliyordum
bu güzel konu anlatış biçiminle birleşince harika oluyor
teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim, kısa bi süre içinde 2. bölümü de yollarım arkadşlar Razz
stevie_rae
VAMPİR
VAMPİR
stevie_rae

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:16 am

Evet bir an önce istiyoruuuuz =)
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:22 pm

2. Bölüm
Mühürlerim…
Ne kadar çok benziyordu birbirine…
O an ölmek istedim. Büyük tutkulu bir istekti bu. Şu an ölüp beynimdekilerden sonsuza kadar kurtulmak istedim, cehennem azabını çekeceğim yerde sonsuza kadar hapsolmak… 14üme çok kalmadı ve ben 13 yaşımda kalacağıma söz verdim, kendime.

Hayatımın kitabını ve şarkısını da buldum beni bağlayan hiçbir şey kalmadı hayata, aradığım hiçbir şey kalmadı. Ve birden aklıma geldi, bir şey kalmıştı, hatta en önemli şey. Onu da bulduktan sonra… Onu da bulunca gidecektim bu hayattan. Hayatımın aşkını, benim Edward’ımı… Robert Pattinson’dan alabildiğine farklı, sadece kitaptaki tasviriyle ama insan haliyle benim Edward’ımı… Hayallerimdeki Edward’ı…
Onu bulana kadar yaşayacağım…
Birden arabadan iner inmez onu bulacağımı düşündüm. Bir buçuk aya gerek kalmazdı o zaman. Ama hazır değildim…
Bir kez daha sarsıldım!!
Ben düşüncelerimle sarsılırken araba da sarsılıyordu. Midemin bulandığını hissettim. Neyse ki okula gelmiştik. Arabadan inerken aklımda yine aynı şarkı vardı. Ceren’in yani az önce şarkı dinlerken beni rahatsız eden arkadaşımın yanıma geldiğini hissettim.
“Defne, şeyy, iyi olduğuna emin misin?”
“Evet, Ceren gayet iyiyim neden?”
“Biraz durgunsun da…”
“Uykum var”
“Tamam”
O sırada karşıdan Merve’nin geldiğini gördüm. Bize doğru geldi ikimize de sarıldı ve sordu
“Ne haber?”
“İyiyim” diye kestirip attım
“Belli belli”
Sesindeki kinayeyi duymazdan geldim. Onunla tartışamam, o benim için özel… ya da özel-di. Bu değişikliğin sebebini bilmiyorum ama gerçek dünyayla aramdaki bağlardan bazıları kopmuş gibi. Belki de şeydendir

Ergenlik!!
Kahkahalarla gülmeye başladım. Ama yabancı geldi bu kahkahalar, sert ve soğuktu… Oysa ben hep sıcak ve sevecen olmuştum… yakın zamana kadar!!
Belki…
Belki bu bir hevestir ve birkaç aya kadar geçer… Bu mühürler… Geçer… Belki birine sorsam? Yardım edebilecek birine… Ne yazık ki öyle biri yok!!
Yoksa psikologa falan mı gitsem? Belki ilaç desteğine ihtiyacım vardır… Ama nasıl gidebilirim ki? Ve kimle? Çantamı açtım ihtiyacım olan her şey vardı. Tek başıma gidebilirdim ve belki okul 17 gün devamsızlığı kaldırırdı.
Ceren ve Merve’ye döndüm
“Ben derse girmiyorum. Beni görmediniz, duymadınız!! Önemli bir şey olursa kitap almaya kırtasiyeye gitti deyin ve beni arayın”
Merve bana baktı. Endişeli duruyor. Bir an üzüldüm onun için beni merak ediyordu
“Ne oldu Defne?”
“Acil bir işim var. Dediğim gibi önemli bir şey olursa arayın. Ben koptum.” Dedim ve koşarak yanlarından uzaklaştım. Okuldan olabildiğine uzak olmalıyım bir de öğretmenlere rastlamak istemiyorum.
Ana caddeye geldim. Küçüklükten kalma alışkanlığımı ilk kez unutup sağıma soluma bakmadan caddeye atladım. Kulak tırmalayan bir korna ve sonra fren sesi geldi. Biri beni kolumdan tutup hızla karşı kaldırıma çekti. Çok sıkı tutmuştu kolumu canım acıdı. Bir an canımı acıttığı için kızdım, ama ona bir özür borcum vardı.
Kurtarıcım kollarımdan tutup sarstı ve sordu
“İyi misin?”
Bu gün bu soruyu ne kadar çok duymuştum…
“Evet, iyiyim” dedim ve kafamı kaldırdım.
Nefesim kesildi!! Ağzımın açık olduğunu fark ettim ve kapattım. Gözlerimi kapattım derin bir nefes aldım ve tekrar açtım. Evet, artık şüpheye gerek yoktu, hayal görmüyordum, bu oydu.
En ufak bir şüphe bile duyamazdım. Rüyalarımdan fırlamış gibi duruyordu karşımda…
Açık ela, sarıya yakın gözleri benim olaydan sarsıldığım için bu kadar şaşkın olduğumu düşünüyordu, hissettim… Ağzı hafif aralıktı ve elleri hala omuzlarımı tutuyordu.
Evet, bu kesinlikle oydu…
Selket.
VAMPİR
VAMPİR
Selket.

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:44 pm

Vay canınaa !! Cooook tebrkler cnm harika gidiyo cok beğendim : )
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:48 pm

Selket. demiş ki:
Vay canınaa !! Cooook tebrkler cnm harika gidiyo cok beğendim : )

tşk cnm, 3. bölümü de kısa sürede yayınlmaya çalışacağım

arkadaşlar gece evini de işe katacağım ama henüz mayıs ayındalar, şunu diyebilirm ki defne yazın kitap okumak istediğinde rastgele eline aldığı bir kitap sayesinde gece eviyle tanışmış olacak
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 9:25 am

çook güzel olmuş
ellerine sağlık
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 10:14 am

midnight_sun demiş ki:
çook güzel olmuş
ellerine sağlık
tşk ederim =)
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:27 pm

3. bölüm

Yüzüne baktığım bütün canlılığı ve insanlığıyla Edward’dı. Açık ela gözleri, beyaz bir teni vardı. Bakır rengine benzeyen saçları hafif uzun ve yataktan yeni kalkmış gibi dağınıktı. Hayatımda gördüğüm en harika şeydi ve ben ona öküzün trene baktığı gibi bakıyordum…
Gülümsedi.
“Okuldan kaçtın, değil mi?” korktum, nerden biliyordu? Ahh, tabi Edward insanların aklını okuyabiliyordu, demek ki ben Bella değilim.
Kendine gel Defne, o bir insan. Gerçek Edward değil.
Oysa ne kadar yanlış… Karşımda duran gerçek Edward’dı, diğeri hayal ürünü.
Gülümsedim ben de
“Nasıl anladın?”
Bir kahkaha attı. Çok çok hoş görünüyordu.
“Senin okulun tam gün ve buradasın”
“Ahh, evet. Ama iyi zekâ”
“Teşekkür ederim, şimdi iyi misin?”
“Evet, evet”
“İstersen gideceğin yere bırakabilirim.”
“Yoo, hayır gidebilirim”
“Nereye gideceksin?”
Psikologa diyemezdim tabi ki, oraya yakın bir yer söyledim
“Harika ben de o taraflara gidiyorum, birlikte gidebiliriz, eğer istersen? Az önce bir şok yaşadın sonuçta”
Asıl şoku şimdi yaşıyordum oysaki…
“Teşekkürler. Ben Defne, bu arada”
“Ben de Mert”
Edward demesini bekliyordu sanırım beynim, şaşırdım…
Bana baktı:
“Hmm, sen sekizinci sınıfta olmalısın, fazla gelişmemişsen.”
Güldüm “Evet sekiz, sen?
“Ben lise ikinci sınıftayım.”
“16sın yani…”
Gözlerinde şimşekler çaktı
“15 yaşındayım. 16 olmama bir ay var.”
O an onun kesinlikle benim Edward’ım olduğu düşündüm
“Biliyor musun, ben 13 yaşındayım. Bir buçuk ay sonra 14 yaşında olacağım, ama istemiyorum açıkçası. 13 benim uğurlu sayım. 13 yaşımı kaybedersem uğurumu da kaybederim gibi geliyor…”
Gülümsedi. Beni anlamıştı.
“Defne, sen benim ruh ikizim olmalısın, lütfen hayatının aşkını bulmadan ölmek istemediğini söyleme!!”
Güldüm, “Sen de mi?”
O da güldü, bir şeyler düşünür gibiydi. Sonra bana baktı:
“Şey, önemli bir işin var mı?”
Önemli iş mi? Şu an hayatımın en önemli kişisinin o olduğunu düşünüyordum.
“Yoo, hayır, neden?”
“Harika, o zaman bu gününü bana ayırır mısın? Seni tanımak istiyorum.”
“Elbette, çok sevinirim.”
İlerlemeye başladık…
Konuşması, gülüşü, her şeyiyle o benim Edward’ımdı ve hayatımın sonuna kadar – yaklaşık bir ay – benimle olmasını istediğim tek insandı. Kendisi olmasa da hayaliyle…
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:04 pm

devamııı hmn gelsin lütfenn sperr yhaaa bnde hayallerimin taylor lautnerini bulmak isterdim=)
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:13 pm

Admin demiş ki:
devamııı hmn gelsin lütfenn sperr yhaaa bnde hayallerimin taylor lautnerini bulmak isterdim=)
bnde taylorumu istiyorummm Razz Razz ama nerde bizde o şans
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:47 pm

devamını çok bekletmeden yaz merak ediyorum
hayallerimin Edward'ı
gel artık bekletme gayrı
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:57 pm

4. Bölüm

Bana baktı:
“Bir yere oturmak mı dolaşmak mı istersin?”
“Otursak daha iyi, daha az kişiyle karşılaşırız”
Güldü “Demek bir kaçağın yanındayım”
Ben de güldüm, “Hatta yardım ve yataklıktan ceza alacaksın!!”
Küçük cafe türü ir yere geldik, ikimiz de meyve suyu istedik. Sordum:
“Kitap okumayı sever misin?”
“Hem de çok”
Buna sevindim, çünkü benim hayatım kitaplar ve müzik üzerineydi, kitapları sevmeseydi kurduğum hayallere yazık olacaktı.
“Ya sen?”
“Ben de severim. Peki, müzik dinler misin?”
Güldü: “Bu nasıl bir soru böyle, herkes müzik dinler Defne! Kuş sesi, su sesi; telefon, kapı, okul zili…”
Şaşırmıştım. O düzgün düzgün “Evet” ya da “Hayır” der diye bekliyordum

“Evet, öyle de ben o manada demedim ki…”
Tekrar güldü: “Biliyorum, biliyorum. Şimdi de dinlediğim sanatçıları soracaksın, değil mi?”
Başımı salladım
“O zaman rahat et diye söylüyorum” güldü, çok çok hoştu. “Genelde metal dinlerim
Son zamanlarda Fairytale’e taktım ondan önce en sevdiğim şarkılar By Your Side ile Going Under’dı.
Gerçi şimdi gençliğin çoğu Fairytale’e taktı” güldü ve devam etti
“Benimki farklı…”
“Anlayabiliyorum” diye mırıldandım. Bir süre daha konuştuk. Saatime baktım öğlen arasına geliyordu. Arada bir susuyordu Mert, sanki bir şey söylemek istiyor da nasıl başlayacağını bilmiyor gibi… Sonra da yeni konular açıyordu.

En son duraklamasından sonra bana baktı, baktı ve:
“Defne, sence yer çekimi yerin hangi katmanından geliyor?”
Ona biraz ilginç baktım galiba. Ama cidden kel alakaydı. Sonra düşündüm:
“Hmm, çekirdekten galiba…”
“Peki, sence çekirdekte çekim var mı?”
“Hiç gitmedim Mert, bilmiyorum.”
Güldü, bir şey söyleyecek gibi ağzını açtı ve tekrar kapadı.
“Kim bilebilir ki.”

Tam ona söylemek istediği bir şey olup olmadığını soracaktım ki telefonum çaldı
“Efendim?”
Telefondan Merve’nin telaşlı sesi geliyordu
“Defne, baban okulda!!”
Bense gayet sakindim, “Yaa, ne yapıyor?”
“Halay çekiyor!! Ne yapabilir, tabi ki senin yerini soruyor”
“Tamam, canım telaşlanma, kırtasiyeye bir şeyler almaya gitti de ben geliyorum.”
“Tamam ama acele et.”

Telefonu kapattım
“Şeyy, babam okula gelmiş de”
“Seni bırakmamı ister misin?”
“Hayır teşekkürler test alıp okula gitmem gerek.”
“Nasıl istersen” gülümsedi, “Görüşürüz.”
“Umarım…” diye mırıldandım ve koşar adımlarla caddeye çıktım.

İlk gördüğüm kırtasiyeden aldığım testlerle silahlanıp okula gittim. Kapıda bizim kızlar tam kadro.
Cıvıldaşıyorlar, ama endişeyle. Güldüm.
Selin “Gülüyor yaa!!
Sabahtır dokuz doğurduk onun için biz, Defne hanım gülüyor”
Gözlerimi devirdim
“Ne oldu ki?”
Betül gözlerini kocaman açarak baktı
“Nasıl ne oldu? Baban geldi, seni arıyor, sen yoksun!! Adama ne diyeceğimizi bilemedik.”
“Telaşlı kuş sürüsü gibisiniz…” sinirli gülmeler geldi. Devam ettim
“Merak etmeyin ben hallediyorum şimdi. Babam nerede?”
“Öğretmenler odasında”

Yukarı çıktım. Öğretmenler odasına girdim babam oradaydı. Ona sarıldım
“Merhaba babacığım.”
“Defne, nerdesin sen?”
“Buradayım ya. “
“Sabahtır nerdeydin?”
“Sabah çok midem bulandı, başım da dönüyordu, derse girmedim ama okuldaydım. Sonra madem dersleri kaçırdım bari akşam etüde kalayım diyip test almaya gittim.
“Hmm…” sanırım babamı inandırmıştım.
Endişeli gözlerle baktı, “Şimdi iyi misin?”
“Ah, evet merak etme. İlaç da aldım. Ben sınıfa çıkıyorum, görüşürüz.”
“Görüşürüz Defne”

Yukarı çıkmaya başladım, inanılmaz sevinçliydim. Hayallerimin aşkını bulmuştum, her şeyiyle rüyalarımdaki gibi…
Sınıfa girdim bizim kızları bu sefer tam kadro beni beklerken buldum
“Sabahtır nerdeydin?”
“Baban ne dedi?”

“Kızdı mı?”
Ellerimi kaldırdım
“Babamı unutun, harika haberlerim var.”
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:09 pm

spperr spper devamı gelmeliiii
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:13 pm

gelick zaten xD 9. bölümde sezon finali oluck
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:29 pm

aaa bitmesn hiççVery Happy
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:15 pm

sezon finali sadece knk xD sora devam edick ama her yazılı dönemi sezon finali oluck xD
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:17 pm

xD ii fikir:D
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:48 pm

Admin demiş ki:
xD ii fikir:D
saol knk
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:46 am

süper süper süper sezon finali uzun sürmez inş.
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:54 am

yok hayır Very Happy en fazla bir ay
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:57 pm

bir ay mı???
kalpten gitcem yakında
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:24 pm

xDDDD
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:08 pm

normal dizilerin 3 ay oluyor ama xDxD neyse 1 ay olmaz ya yazılı dönemleri tatil oluck
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 4:38 pm

5. Bölüm

Merve hemen sordu
“Ne oldu?”

Sanırım kızarmıştım çünkü Betül bakıp
“Oooo, ne olmuş böyle kıpkırmızı kesildin!!”

Gülümsedim arkadaşlarıma ve konuşmaya başladım
“Onu buldum…”
“Kimi?”
“Bilmece gibi konuşmasana!!”
“Yoksa…”
“Yoksa ne?”
“Yoksa sen, Defne, Edward’ı mı buldun?”
“Evet, onu buldum.”
“Oooo!!”

Arkadaşlarıma baktım. Hiçbir zaman bir şeyi sahibinden dinleyemezlerdi. Hep tahminler hep konuşmayı bölmeler ve makine gibi sorular… İşte yine aynıydı. Sorularına devam ettiler

“Ne zaman gördün?”
“Nasıl biri?”
“Yakışıklı mı?”
“Kaç yaşında?”
“Konuştun mu?”
“Bir sussanıza!!” diye bağırdım. Sonra anlatmaya başladım.

“Bu gün okula gelmedim ya hani…”
“Evet biliyoruz.”
“Ya selin bir kere de kesme kızın sözünü”
“Tamam tamam”
“Giderken çok dalgındım. Sağıma soluma bakmadan caddeye fırladım. O sırada korna çaldı, çok korktum. Fakat biri beni kaldırıma çekti. Sonra baktım… Oydu. Biraz konuştuk sohbet ettik falan.”
“Adı ne?”
“Mert…” diye mırıldandım ve eminim kıpkırmızı olmuştum. Zaten gülme seslerinden bunu anlayabiliyordum.
“Mert haa, iyiymiş. Telefon numarası falan aldın mı?”
Birden kafama dank etti!! Telefon numarasını almamıştım!! Kafamı hayır anlamında salladım ve Betül’ün sesi geldi
“İşte bu çok güzel. Mal mısın sen?”
“Ya konuşuyorduk… Merve aradı ben de acele kalktım. Of ya!! Nasıl almam numarasını. Bir daha onu göremeyeceğim.”
“Merak etme tatlım. Seni arar.”
“Umarım Merve… Umarım…”

Bir buçuk hafta geçti ama… Mert’ten ne bir ses ne bir nefes… Sanırım öylesine rastladığı bir kızdım, her hangi bir düşüncesi yoktu benimle ilgili. Okulumu biliyor çünkü gelebilirdi. Ama gelmedi…

Sıramda oturup bunları düşünürken biri elini omzuma attı. Heyecanlandım aklımdan –saçma da olsa- Mert olabileceği geçti. Kafamı çevirdim. Burak’tı –en iyi arkadaşım-

“Prenses, sana bir haller olmuş. Ne iş?”
“Gelmedi…”
“Kim?” biraz düşündü “Haa, şu Mert denen çocuk”
“Evet…” diye mırıldandım.
Burak abartılı biçimde içini çekti
“Kara sevda…” dedi.
Gülümsedim
“Böylesi daha iyi. Gel bahçeye inelim.”
“İnan hiç havamda değilim.”
“Havanı al işte, hadi hadi gel.” Diyerek elimden tutup çekiştirmeye başladı. Aşağı indik. Okul parmaklıklarının biraz ilerisinde durduk.

“Eee, hayattan soyutladım kendimi resmen Burak, sende haberler nasıl?”
Yüzü asıldı. Sanırım bir şeyler olmuştu.
“Hadi söyle. Belki yardım ederim.”
Derin bir nefes aldı. Duygulu bir konuşma yapacak diye bekliyordum ki
“Ayrıldık” dedi
Böyle küüüt diye söylemesini beklemediğim için şaşırdım. Sonra toparlandım ve onu da toparlamaya çalıştım.

“Tamam üzülme zaten çok farklıydınız. Pek uyuşmuyordunuz da. Daha iyisini bulursun. Elini sallasan ellisi, saçını sallasan tellisi”
Burak güldü. Canım arkadaşım. Üzülmesini hiç istemiyorum…
“Bu dediğini genelde kızlar kullanırdı sanki.”
“Eh evet” dedim gülerek. Ve sonra daldım… Aklıma yine Mert gelmişti… Bir haftadan fazla zamandır onu görmemiştim. Gözlerim doldu. O sırada inanamadığım bir şey gördüm okul kapısının önünde. Sürekli hayal kurduğum ve beklediğim için olmuştu sanırım. Gözlerimi kapattım açtım. Ama kaybolmamıştı. Oradaydı. Tüm yüzümün aydınlandığını hissettim. Hatta bu ışıktan dolayı Burak’ın yüzü de aydınlanmıştı.

Okul kapısının önünde Mert duruyordu. Yüzünde çarpık bir gülümsemeyle direk olarak bizim bulunduğumuz yöne bakıyordu.

“Burak!! Bu o!! Gelmiş gelmiş” diye zıplamaya başladım.
Burak şaşkınlıkla çevreye bakınıyordu
“Kim gelmiş nereye gelmiş?”
Ben zıplamaya devam ediyordum
“Mert!! Gelmiş kapıda işte bak bu o.”
Burak kapıya baktı. Mert ile göz göze geldiler. O an ikisinin hiç anlaşamayacağını hissettim. Ve üzüldüm… Günün birinde biri diğerinden vazgeçmemi isterse ne yapacağımı düşündüm ve üzüldüm… Saçmalama Defne, çocuklar daha tanışmadı bile…
midnight_sun
ÇAYLAK
ÇAYLAK
midnight_sun

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 7:46 pm

bence de defne
harikasın cnm devamını bekliyor olacağım
ßéLL~
VAMPİR
VAMPİR
ßéLL~

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 9:25 pm

tşkler cnm Wink beğenmne svndim
anqeLbenqi_09
ÇAYLAK
ÇAYLAK

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:31 pm

KURALLARIN DEVAMI :
1 ) YENİ KURAL KONULDUĞUNDA HERKES OKUMALIDIR.
2 ) YENİ HİKAYE YAZILMAK İSTENDİĞİNDE TASLAĞI VE ÖZETİ TÜM MODERTÖRLERE VE ADMİNLERE YOLLANACAKTIR..
3 ) ONAY ALINIRSA HİKAYELER DEVAM EDİLEBİLİNECEKTİR.
4 ) ''+18'' BİR BÖLÜM OLACAKSA İSTEYEN ÜYELERE GİZLİ MESAJ ATILACAKTIR.
5 ) ''+18'' BÖLÜMLERİN HEPSİ İLK OLARAK MODERATÖRLERE VE ADMİNLERE YOLLANACAKTIR.
6 ) EĞER YAZINIZA ARA VERİRSENİZ MODERATÖRLERİN VE ADMİNLERİN HEPSİNİN HABERİ OLACAKTIR.AKSİ TAKDİRDE YAZINIZ KAPATILACAKTIR.
7 ) Arkadaşlar; forum içerisinde lütfen Türkçemize dikkat edelim.
"w,q" gibi harfleri kullanmayalım ve ünlü harfleri sözcüklerden çıkarmayalım.
Yani teşekkürler sözcüğü tsskrler olmasın.
-
İlk defa kural ihlali yapan üyelerimiz uyarı alacaktır.Üçüncü ihlalde mesajı silinecektir.
İhlaller devam ettiğinde gereği yapılacaktır.
8 ) 1.Türkçe'ye dikkat etmelisiniz.(Uyumsuz başlıklar düzenlenecektir.)
2.Başlığınızda sohbet etmemelisiniz.
3.Konu başlığınızda karmaşık ve kötü görünen karakterler kullanmamalısınız.Aksi takdirde konu başlığınızda da düzenleme yapılacaktır.
4.Kavga çıkartıcı,rahatsız edici vb...üsluplar kullanmamalısınız.
5.Ve tüm sitede geçerli olan bir kural daha...Flood yapmamalısınız Smiley

Ayrıca,başlıklarınız 1 ay sonra kitlenip arşive kaldırılacaktır!
Sonra konum nerede gibi sorularınız olmasın
9 ) Arkadaşlar forum içerisinde birçok kural var ve siz bu kurallar hakkında uyarı aldığınız da; biz ne kadar her bölüme, gerek o bölüm hakkında,gerek ise forum geneli hakkında kuralları yazıp,konularını sabitlesek bile o kuralları bilmediğinizi söylüyorsunuz.Bundan dolayı bu konuda forum içerisindeki birkaç kural belirtmek istiyoruz gd

*Türkçe
Forumumuzda kullandığımız dili tahmin etmek zor olmasa gerek; ama o kadar uyarıya ve "ana dilimiz"olmasına rağmen üyelerimizi en fazla uyardığımız konulardan biri,Türkçemiz.Forum içinde yapılan yorumlarda kullanılan Türkçe,yazım kurallarına uygun olan Türkçe olmalıdır."msn dili" adıyla hayatımıza giren,içinden ünlü harfler atılıp,ünsüz sözcükler değiştirilip oluşan yeni sözcüklerle yazılan cümleler: yani "Türkçe" olmayan yorumlarınıza moderatörler tarafından rastlanıldığında size özel mesaj yoluyla uyarınız yapılacaktır.Bu şekilde devam eden 3. yorumunuzda yaptığınız yorum silinecektir.Olayın devamı halinde üyeliğinize gereği yapılacaktır.

*Reklam
Sitemizde başka sitelerin,blogların gerek konu açarak,gerek özel mesaj ile,gerekse kulüp adı altında reklam yapması yasaktır.Böyle bir durum ile karşılaşıldığında reklam yapan kişi veya kişiler; eğer yapım şekli konu ile ise konusu silinecektir,özel mesaj ile yapılan bir reklam varsa da sonuç değişmeyecektir.Bu yapan kişiler sitemizden uzaklaştırılacaktır.

*Gizlilik
Gizlilikten kasıt: forum içerisinde yapılan çeviriler,yazılan hikayeler,şiirler kısaca forumda paylaşımı yapılan herşeyin forum dışına çıkarılması kesinlikle yasaktır!Başka bir sitede ya da blogda paylaşmak istediğiniz birşey olursa adminlerimize ya da global modlarımıza ÖM atmanız ve bunun için onay almanız gerekmektedir.Onay ile yapılan işlerinizde sorun olmayacaktır fakat; izinsiz bir şekilde forumumuzda açılan konuları forum dışına çıkardığınız tespit edilirse, üyeliğiniz için yine gereği yapılacaktır.
Ayrıca sitemizde twilight filminin paylaşılması kesinlikle yasaktır.

*Kaynak Bildirme ve Forum İçerisinde Konu Açma
Eğer sitemizde bir konu açmak istiyorsanız dikkatli olmanız gereken birkaç nokta var.Öncelikle haberi paylaşacağınız sitenin bu haber paylaşımına bir yasağı olmadığından emin olmanız gerekir.Örneğin bu twilight hakkında bir haber ise,haberi paylaşan kişinin/kurumun bu paylaşıma yasak koyup koymadığına bakmanız gerekmektedir.Eğer bir yasak yoksa paylaşma hakkınız olabilir.Forum içerisinde o konuyu açmak istediğinizde,konu hakkında gerekli paylaşımın yapılabileceği tüm bölümlere bakmanız ve konunun yokluğundan emin olmanız gerekmektedir.Eğer emin olamıyorsanız yine moderatörlerimizden özel mesaj yoluyla yardım alabilirsiniz.Bunu da hallettiğinizde konunuzu gereken yere açabilirsiniz.Açmadan önce dikkat etmeniz gereken küçük bir husus daha var,bu da konunuzun kaynağını muhakkak mesajınızın başına veya sonununa eklemenizdir.Eğer kaynak yoksa, konunuz bir uyarıdan sonra,tekrar kaynak eklenmediği halde kitlenecektir.Forum içerisinde 18+ içerikler göndermek kesinlikle yasaktır.Açtığınız başlıkların tümü büyük harf olmamalıdır ve konuyu ifade etmelidir.Twilight hakkındaki bir habere gidip lütfen sadece twilight diye bir başlık yazmayın.

*Atılan Mesajların Önemi ve 'mesaj kasma' Hakkında
Forum içerisinde atacağınız mesajların size geri dönüşü sadece rütbe olacaktır.Fakat iyi paylaşım yapan,doğru konu açan ve doğru konulara yorum yapan üyelerin rütbeleri çok yüksek olmasa bile moderatör alımları gibi konularda,mesaj sayısını arttırıp rütbe yükselten üyelerden çok çok daha şanslı olacaklardır.Yani mesaj sayını yükseltmek için geyik bölümünde açılan oyunları oynamak,aynı konuya milyonlarca yorum yapmak vb. şeylerin size hiç yararı olmayacaktır.En azından forumda kirlilik yaratmamak için bu konuda lütfen daha duyarlı olalım. gd

*Gereken Konularda Moderatör Yardımı Alınması ve Bölüm Kurallarının Okunması,Takip Edilmesi
Moderatörler hakkında konu genelinde çok kez açıklama yaptım fakat burdan da bir kez tekrar edelim:
emin olmadığınız/karar veremediğiniz,yanlış olduğunu düşündüğünüz,konunun daha önceden olduğunu farkettiğiniz de ve buna örnek olarak sayabileceğim birçok konuda yapmanız gereken bölüm moderatörüne veya global moderatörlerimize özel mesaj(öm) atmak ya da herhangi bir konu,konu içerisinde bulunan mesaj hakkında sorununuz varsa her mesajın altında bulunan "bu mesajı moderatöre" bildir butonuyla -açılan sayfada şikayet etme nedeninizi belirterek- moderatörler ile irtibat içinde olmaktır.Anlamadığınız,yardım almak istediğiniz her türlü konuda bizlere öm atabilirsiniz.Fakat lütfen bu mesajlar bozulan telefonunuzu nasıl tamir ettireceğiniz gibi saçma sapan gereksiz şeyler olmasın gd
Burasi bir Twilight forumu.Bir de lütfen herhangi bir konu hakkında uyarı aldığınız da tepkileriniz aşırı olmasın ve saygısızlık boyutuna ulaşmasın.Yapılan herşey için açıklamamızı da veriyoruz; bundan dolayı birazcık sevgi,saygı beklemek fazla değil diye düşünüyoruz (:

*Birkaç Bölüm Hakkında Genel Uyarı
Her bölümde,o bölüm hakkında uyarılar var.Bu uyarıları okumadan lütfen bölüm dahilinde konu açmayınız,yorum yapmayınız.Kuralları okuyunuz ve buna göre davranınız.
Bunun hakkında özellikle uyarmak istediğim birkaç bölüm var.
*Hobi Dükkanında "Hikayeler" bölümü
*Hobi Dükkanı "Güncel" bölümü
*Sizin Kulüpleriniz
*Geyik

-Hikayeler bölümünde,o bölümün düzgünlüğü açısından konulmuş birçok kural var ve bu kuralları okumanızı,okuduktan sonra o bölüm içinde aktif olmanızı istiyoruz.Bölüm hakkında sorunlarınız varsa bölüm modu TN 'e öm atmanız önerilir.
-Hobi dükkanı,güncel bölümünde de konu açımı hakkında bir sınırlama var.Her üye haftada en fazla 2 konu açabiliyor.Ayrıntılı bilgi için o bölüme bakınız.
-Sizin Kulüpleriniz bölümündeki kurallar için de o bölümdeki konuya bakmanız gerek fakat önemli hususlardan biri de,bir üyenin en fazla 2 kulüp açabileceğidir.
-Geyik bölümü içinde her hafta bir üye en fazla 3 konu açabiliyor,yine ayrıntılı bilgi için o bölüme bakınız.

Bu kurallara uymamak için bir üyenin birden fazla hesap açması da yasaktır.Üyenin farkedilmesi halinde de siteden uzaklaştırılacaktır.

New Moon ve Eclipse Bölümleri Hakkında
Şu sıralar en fazla üye çeken bölümlerimiz burası ve haliyle en çok uğraştıran bölümler de orası.
Çünkü her dakika o bölümlerdeki konular hakkında yeni bilgiler geliyor.Set resimleri, oyuncular gibi..
Gerekli açıklamayı Konu açımı hakkında adıyla anlattım fakat bu bölümler için ayrıca dikkat etmenizi rica ediyoruz gd

*Yorumlar
Açılan konuyla alakasız yorumlar,sadece gülümsemeler,resimleri alıntı yapmak yasaktır.Ve tabiki en başta Bahsedilen Türkçe kuralı.Eğer yazdığınız yorumda unuttuğunuz ve mesajınıza eklemek istediğiniz bir şey varsa, bunu ilk mesajınızı değiştirerek ilave etmelisiniz.

Sevgilerle
Moderatör ve Adminler..
İyi eğlenceler..
dark_angel_01
ÇAYLAK
ÇAYLAK

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 12:30 pm

mükemmel gidiyosunn ==bayıldım== Like a Star @ heaven
Neferet
ÇAYLAK
ÇAYLAK
Neferet

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 6:21 pm

Gerçekten gzl bi hikaye devamını sabırsızlıkla bekliorum cnm ellerine sağlık =)
CeyCey
VAMPİR
VAMPİR
CeyCey

MesajKonu: Geri: Mühürler [Written By Melsa]   Mühürler [Written By Melsa] Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 5:28 pm

kitap çıktığında bizi de unutmazsın de mi?? Shocked

Mühürler [Written By Melsa]
1 sayfadaki 1 sayfası