Gece Evi Serisi FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Hoş geldin! Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Gece'nin tatlı sesine kulak ver...Gece Evi'nin olayları seni içine çekecek!!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bölüm Kuralları!

YazarMesaj
CeyCey
VAMPİR
VAMPİR
CeyCey

Bölüm Kuralları! Empty
MesajKonu: Bölüm Kuralları!   Bölüm Kuralları! Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:34 pm

1- E yani burası da forumun içi sayıldığından Forum Kuralları bu bölümde de geçerlidir!

2- Konuyla alakasız mesaj atılmamalı konu sohbet ortamına dönmemelidir! bunu yaparsanız farketmeyebilirmBölüm Kuralları! Icon_rolleyes

3- Mesajlar kesinlikle Türkçe olmalı 'x,q,w' gibi harfler kullanılmamalıdır! çünkü türk alfabesinde bu harfler yok

4- Küfür, hakaret, yergi(=?) içeren sözcükler kullanılmamalıdır! bunu yapmayacağınızdan eminim zaten

5- Konuların kaynağı belirtilmelidir! açıkcası ben hiç uğraşamam bununla sizden de böyle bir zorunluluk beklemiyorum

6- Kesin olmayan, asılsız bilgi ve haberlere yer verilmemelidir! <- bunu yapında biraz dedikodu yapalım xD

Not: Bu kurallara uymayanlar uyarılıcaktır, uymamaya devam edenler ceza alıcaktır! ben ceza vermem rahat olun ama başkaları yapabilir =P
Not: Bu kurallar zaman içerisinde değişebilir! o zaman ne zaman Allah bilir tabii

Sevgiler,
Karanlık Kızlar Grup Moderatörü,
SBS kurbanı,
Saçma kurallara sonuna kadar karşı olan,

Ceyda nağmıdeğer CeyCey

ve NOT olarak:bu benim yönettiğim bütün bölümlerde geçerlidir!

Bölüm Kuralları!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Kuralları
» Bölüm Kuralları
» Bölüm Kuralları
» Bölüm Kuralları
» Bölüm Kuralları