Gece Evi Serisi FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Hoş geldin! Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Gece'nin tatlı sesine kulak ver...Gece Evi'nin olayları seni içine çekecek!!

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Empty
MesajKonu: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 6:04 pm

Her şey neden bu kadar kötü bu dünya da iyi olan bir şey yok mu? Neden her zaman kötüler kazanmak zorunda… okulumda yeni bir yıl ve bu sene her zamankinden daha fazla aptal olduğu kesin… özellikle küçük sınıflardaki öğrenciler neden böyle aptallıklar yaparlar anlamam. Tam iki yıldır aynı şeyler aynı insanlar,aynı salak espriler sıkıldım artık. Maryhanne lisesine gelmekle hata yaptığımı en başından bilmeliydim. Bugün ilk işim arkadaşım Eva ile birlikte falcıya gitmek olacak çok güzel fal bakıyormuş. Bende öyle yaptım ve hemen okuldan sonra oraya fırladık. Kadın gerçekten bir büyücüyü andırıyordu. Neresinden bakarsan bak korkunçtu. Eva bana iyice sokuldu. Bende rahatsız olmuştum. Roze hadi gidelim diyip çekiştiriyordu. En sonunda dayanamadım ve:
- beni buraya getiren sendin ve şimdi otur ve bekle dedim. Bu tepkiyi benden beklemiyordu ve hemen sustu. Falcı kadın başladı.
- Hımmm gerçekten güzel senin adın Roze olmalı değil mi.
- Evet efendim. Adımı nerden bilmişti bu kadın kesinlikle Eva ile çekişirken konuşmamızı duymuştu. Hızlıca devam etti kadın.
- Ailem ile ilgili her şeyi bilmişti. Gerçekten de anlıyordu bu işten iyi anlıyordu ve korkmaya başlamıştım. Kadın sabıka kaydıma kadar her şeyimi çıkarmıştı. Ücreti ödemek için kalktık ve kadın beni yanına çekti.
- Sen de süper bir ışık var sen o olmalısın dedi ve beni hızlıca yanına çekti.
- Bunu yanından sakın ayırma ve unutma bu seninle bir bütün…
- Bir defteri sokuşturdu. Çantama ve parayı da almadı.
Hızla oradan uzaklaştık ve koşmaya başladık. Mahalleye kadar koştuk ve hemen Eva eve gitti. Defterden ona bahsetmemiştim ama içinde ne olduğunu merak ediyordum. Hızlıca eve koştum odama çıktım ve defteri çantamdan çıkarttım. Ama o da ne defterin yanında birde not vardı ve açıp hızlıca okumaya başladım…

yorumlar yorumlar yorumlar
Mrs.Greene
NYX
NYX
Mrs.Greene

MesajKonu: Geri: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:41 pm

way way... İnsanlarda ne cevherLer var yhaa... Very Happy Bana verilmemiş azcık... Very Happy:DD: süper kesinlikle devam etmelisin Smile
http://geceevi.com
Neferet
ÇAYLAK
ÇAYLAK
Neferet

MesajKonu: Geri: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 8:09 pm

Şu meşur Lanetli defter yine piyasada xD xD Ama çok güzel yazıosun be hakanım devam et xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 8:15 pm

yorumlarınız için teşekkür ediyorum xD xD yeni bölüm yarın akşam canlar xD
Erik_Night
VAMPİR
VAMPİR
Erik_Night

MesajKonu: Geri: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 2:36 pm

evet yeni bölüm isteriz çok güzel olmuş abicim =))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)   Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 9:48 am

Teşekkürler canım.

Lanetli Defter(Tanıtım Bölümü)
1 sayfadaki 1 sayfası